PASOWANIE NA UCZNIÓW

Strona główna » Aktualności » PASOWANIE NA UCZNIÓW

W środę 23 października 2019 roku odbyła się Uroczystość Pasowania na uczniów klasy pierwszej.
To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Uroczystość pasowania uczniów klasy pierwszej rozpoczęła się wystąpieniem Dyrektora Szkoły Pana Dariusza Bednarza, który powitał wszystkich zebranych i skierował gorące słowa do pierwszoklasistów.
Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Gościem honorowym był Pan Prezydent Łukasz Konarski.
Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonał Dyrektor Dariusz Bednarz. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 im. Janusza Korczaka w Zawierciu.
Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i legitymacje szkolne, a od rodziców tradycyjne „rogi obfitości”.

foto Szymon Bacior

data dodania: 2019-10-23 17:48:03

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?