KALENDARZE ADWENTOWE

Strona główna » Aktualności » KALENDARZE ADWENTOWE

Kalendarz adwentowy ma wyjątkową historię i może wprowadzić magiczny nastrój przed świętami. To dodatkowy element, który pomaga przygotować siebie i rodzinę do świąt.
Uczniowie klasy IIIc wykonali kalendarze adwentowe, wykorzystali przedświąteczny czas, żeby przygotować się wspólnie, z całą rodziną, na święta. Pod kolejnymi numerkami ukryli propozycje wspólnie wykonywanych czynności: np. pieczenie pierniczków na choinkę, robienie łańcuchów, aniołków, dekorowanie kolejnych pokoi, przygotowanie prezentów dla mniej i bardziej bliskich osób, ubieranie choinki czy sprzątanie domu. Dzieciaki naprawdę bardzo się cieszą, że mogą zrobić dekoracje na choinkę, że mogą coś upiec, że przyczyniły się i mogły współdecydować o dekoracji w domu czy wyglądzie choinki. To cieszy je dłużej i bardziej niż zjedzona czekoladka. A rodzice cieszą się, że mają takich małych pomocników św. Mikołaja, że mają ogromną pomoc w przygotowaniu świąt, wszystko dużo wcześniej zaplanowane i wykonane wspólnie, z radością, bez pośpiechu i stresu.

data dodania: 2020-12-15 16:53:16