KONSULTACJE SPOŁECZNE

14 czerwca 2021 r. troje uczniów z naszej szkoły – Dobrochna Jędros, Maria Opora i Jan Gidmański wzięło udział w konsultacjach społecznych online dotyczących przyznawania nowego Stypendium Premiera organizowanych przez Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Młodzieżowej Piotra Mazurka we współpracy z Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech Justyną Orłowską, Radą Dialogu z Młodym Pokoleniem oraz GovTech Polska. Nasi uczniowie mogli uczestniczyć w warsztatach, których celem było wspólne ustalenie zasad przyznawania tego prestiżowego wyróżnienia. Spotkanie zakończyło się zaprezentowaniem nowych, ciekawych pomysłów młodzieży z całego kraju.

CZE