Ogólnopolski Tydzień Szczęścia

II Ogólnopolski Tydzień Szczęścia w SP 6 (20-26 wrzesień 2021r.)
Badania pokazują, iż uczniowie, którzy doświadczają szczęścia w szkole żyją zdecydowanie lepiej i zdrowiej, zwłaszcza w tak trudnym, pandemicznym czasie, w którym przyszło nam funkcjonować. Dlatego nasza szkoła z ogromną przyjemnością dołączyła do obchodów "II Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia w Szkole!" . Wierzymy, że szkoła jest miejscem pozytywnych uczuć i atmosfery. "Szczęśliwy uczeń to szczęśliwy nauczyciel". Na lekcji WF wspólnie z nauczycielami - uczniowie ułożyli napis Szczęśliwa SP6 "Wesoła szkoła-to naprawdę jest możliwe" !!! Uczniowie opowiadali czym jest dla nich szczęście "Szczęście w szkole" - to właśnie to miejsce, gdzie spotykają się nauka, pasja i celebrowanie życia . Oto podsumowanie całotygodniowej zabawy i kreatywności naszych uczniów. Z pewnością można stwierdzić, że był to tydzień prawdziwej profilaktyki zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego. Życzymy wszystkim dużo,  dużo szczęścia;)

WRZ