XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia już za nami. Klasy 1-3 zmagały się z krzyzówkami, labiryntami oraz dorysowywaniem brakujących elementów. Wszyscy uczniowie przypomnieli tabliczkę mnożenia i dowiedzieli sie o jej święcie. Było dużo dobrej zabawy, a uczniowie chętnie pracowali z zadaniami przygotowanymi przez nauczycieli. W matematycznych potyczkach brała również udział bibioleka szkolna, która pomogla w przygotowaniach tego matematucznego święta. W tym roku na szkolnych korytarzach rządziły stacje zadaniowe, z którymi zmierzyli się uczniowie klas 4. Nauczyciele matematyki w klasach 4 ogłosili konkurs na wierszyk o tabliczkę mnożenia. Wyniki zostaną ogłoszone już wkrótce. W klasie 4c tytuł eksperta tabliczki mnożenia zdobyli: Klaudia Partyka, Lena Turlej, Julita Wnuk, Zuzanna Trepka, Miłosz Brożek, Amelia Otręba. Gratulujemy zwycięzcom i już czekamy z niecierpliwością na kolejną edycję.

PAŹ