W FABRYCE BOMBEK

Strona główna » Aktualności » W FABRYCE BOMBEK

W dniach 16-18.12.2019r. klasy I i III wraz z opiekunami wybrały się na wycieczkę autokarową do Miechowa. Celem wyjazdu było zwiedzanie fabryki i poznanie etapów powstawania bombek. Temat bardzo zainteresował wszystkich, poznaliśmy cały proces tworzenia tych niezwykłych dzieł, od formy aż do produktu końcowego. Zwiedziliśmy wszystkie pomieszczenia, w których bombki są malowane, ręcznie zdobione, suszone i pakowane do wysyłki. Następnie każde dziecko samodzielnie ozdobiło bombkę według własnego pomysłu, przy pomocy farb i brokatów udostępnionych przez pracowników fabryki. Powstały niezwykle kreatywne i twórcze dzieła, które każdy uczeń zabrał do domu. Na koniec mogliśmy zobaczyć niesamowitą różnorodność produktów sprzedawanych w przyfabrycznym sklepie oraz dokonać pamiątkowych zakupów. Dzieci były bardzo zadowolone z pobytu w zakładzie i dumne z prac wykonanych podczas warsztatów. Własnoręcznie wykonane bombki będą pamiątką na długie lata.

data dodania: 2019-12-18 08:29:47