BAL KARNAWAŁOWY

Strona główna » Aktualności » BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja. To właśnie podczas balu karnawałowego spełniają się wszystkie marzenia, bo każde dziecko chociaż na krótką chwilę może wcielić się w ulubioną postać z bajki. Bal dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 3 lutego 2020 roku klasy I – III rozpoczęły zabawę z Animatorkami w rytm muzyki.
Na Sali gimnastycznej pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy, Żółwie Ninja , … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na sali podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie zniknął z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały aulę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok.

data dodania: 2020-02-03 21:09:00