KONSULTACJE I ZAJĘCIA REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZE - procedury

Strona główna » ARCHIWUM » 2019-2020 » KONSULTACJE I ZAJĘCIA REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZE - procedury

W związku z decyzją MEN dotyczącą  przywrócenia  możliwości prowadzenia zajęć z wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, zajęć rewalidacyjno-wychowawczych i zajęć rewalidacyjnych oraz zajęć opiekuńczo-wychowawczych z możliwością prowadzenia zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III szkół podstawowych, a także konsultacji dla uczniów klas VIII szkół podstawowych i konsultacji ze wszystkich przedmiotów dla uczniów pozostałych klas na terenie szkoły Dyrektor  Szkoły Podstawowej  Nr 6 im. Janusza Korczaka w Zawierciu wydał odpowiednie  zarządzenia.

Pełna treść dokumentów dostępna jest w załącznikach poniżej.

Zarządzenie nr 8/2020 w sprawie wprowadzenia procedury realizacji zajęć rewalidacyjnych, zajęć rewalidacyjno-wychowawczych oraz zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Zarządzenie nr 10/2020 w sprawie wprowadzenia procedur mających na celu zapobieganie i przeciwdziałanie COVID-19 w trakcie prowadzonych w szkole zajęć.

data dodania: 2020-05-25 11:14:34