Ciekawostki
  • Janusz Korczak (właściwie Henryk Goldszmit, pseudonim Stary Doktor) (urodzony 22 lipca 1878 lub 1879 w Warszawie - zginął w sierpniu 1942 w obozie koncentracyjnym w Treblince) pedagog, publicysta, pisarz, lekarz.dalej
  • Nasz Klub współpracuje z włoską szkołą w Ponte Lambro. Sprawia to wszystkim uczniom wielką radość, a także dostarcza wielu cennych informacji na temat życia uczniów we Włoszech.dalej
  • Oprócz działalności typowo bibliotecznej organizowane są przez bibliotekę różne imprezy: apele i akademie, pasowanie na czytelników uczniów klas pierwszych, konkursy plastyczne i czytelnicze, wystawki i loterie, przedstawienia, gazetki okolicznościowe i statystyczne, lekcje biblioteczne. W naszej bibliotece można również korzystać z kącika czytelniczego, fachowych porad nauczycieli ...dalej

Osiągnięcia sportore 2016/2017

Strona główna » Osiągnięcia sportore 2016/2017

wielkość tekstu: A | A | A

Wyniki zawodów sportowych w roku szkolnym 2016/2017

 

 

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zawodach ujętych w Informatorze Programowym Śl. SZS:

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe

dziewczęta - XIII miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

Zuzanna Rasztabiga, Klaudia Wojsyk, Zofia Janecka, Julia Pośpiech, Vanessa Śrubarczyk, Klaudia Dzidowska, Nikola Szota.

 

chłopcy - XIV miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

Hubert Lebicki, Jakub Haładyń, Kacper Gryc, Filip Nowakowski, Mateusz Piekarczyk, Aleksander Flak, Kamil Odyjas

Uczniów przygotowali do zawodów Aleksander Dzidowski i Szymon Rogielski.

 

Turniej Gier i Zabaw

III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej

 

klasy II, skład finałowy:

Zofia Sęk, Julia Domagała, Michalina Grzebieluch, Liliana Maciąg, Borys Cyzowski, Wiktor Gawełek, Maksymilian Dąbrowski, Michał Flak

klasy II, drugi skład:

Julita Zachara, Julia Kurek, Lena Grabowska,Oskar Kukułka, Miłosz Gieszczyk, Bartek Ściślicki, Wiktor Budziński, Piotr Klimek, Alek Guzik, Bartek Kosmala, Kuba Kosmala, Wiktor Bąk, Weronika Grabowska, Wiktoria Nawarecka, Stanisław Ilski, Krzysztof Dudek, Jaś Wójcik, Igor Rębski

Uczniów przygotował Marcin Komalski

klasy III, skład finałowy:

Oliwia Sołtan, Maria Opora, Natalia Machelska, Igor Dziwiński, Michał Bryła, Kuba Latacz, Marcel Karaś, Alex Brewka, Julia Dubińska, Oliwia Kijas

klasy III, drugi skład:

Uczniów przygotował Aleksander Dzidowski

 

Tenis Stołowy

dziewczęta – IV miejsce w mistrzostwach miasta /Natalia Otręba, Vanessa Śrubarczyk/

chłopcy – II miejsce w mistrzostwach miasta /Maciej Kot, Igor Solny/

Opiekunami zawodników byli: Szymon Rogielski i Patryk Grim

 

Biegi łyżwiarskie

dziewczęta XIV miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej

(Amelia Koszek, Natalia Otręba, Zuzanna Rasztabiga, Agata Smolarek )

 

chłopcy XVI miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej

(Nikodem Skabek, Dominik Rok, KacperTacikiewicz, Kacper Piekarczyk )

Uczniów przygotował Patryk Grim.

 

Minikoszykówka dziewcząt

II miejsce w mistrzostwach miasta

Uczennice przygotował Marcin Komalski

 

Minikoszykówka chłopców

 

III miejsce w mistrzostwach miasta Uczniów przygotował Tomasz Tarczewski.

 

Mini piłka ręczna chłopców

II miejsce w Finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej

Sergiusz Bomba, Kuba Szlachta, Kacper Szczygieł, Mateusz Grzegorczyk, Paweł Gajek, Maksymilian Skipirzepa, Krzysztof Trepka, Tymoteusz Kałuża, Eliasz Borecki, Kacper Rolka.

Uczniów przygotował Tomasz Tarczewski

 

Mini piłka ręczna dziewcząt

III miejsce w mistrzostwach miasta

Ucznnice przygotował Marcin Komalski

 

Mini piłka siatkowa dziewcząt

 

I miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt

Weronika Olszowiec, Wiktoria Gumułka, Zuzanna Dyśko, Żaneta Imiołek, Aleksandra Maciążek, Oliwia Biała, Katarzyna Pietruszka, Wiktoria Kalinowska,

Uczennice przygotował Wacław Gębarski

 

Mini piłka siatkowa chłopców

IV miejsce w mistrzostwach miasta
Uczniów przygotował do zawodów Marcin Komalski

 

Pływanie

dziewczęta II miejsce w mistrzostwach miasta

chłopcy III miejsce w mistrzostwach miasta

III

Anna Machno

Patrycja Kowalska

Jakub Kleszcz

Kacper Grabowski

IV

Antoni Kozłowski

Filip Sieradzki

Anna Szczerba

Wiktoria Waląg

V

Nicola Skała

Zuzanna Rasztabiga

Maciej Kot

Piotr Suchecki

VI

Oliwia Skorek

Kaja Łączkowska

Mateusz Gwóźdź

Sergiusz Bomba

Uczniów przygotowała Jolanta Stryniak

 

Badminton dziewcząt

IV miejsce w mistrzostwach powiatu

Oliwia Skorek, Karolina Kapral, Alicja Jastrząb

 

Badminton chłopców

II miejsce w mistrzostwach powiatu

Igor Solny, Mateusz Grzegorczyk, Kuba Szlachta

 

Mini piłka nożna dziewcząt

 

II miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Natalia Wilganowicz, Olga Witkowicz, Olga Krzysztofik, Beata Krzysztofik, Aleksandra Goworek, Joanna Pałka, Julia Januszko, Magdalena Ziembicka, Paulina Żukowska, Wiktoria Żurek, Angelika Pazia

Uczennice przygotował Patryk Grim

 

Mini piłka nożna chłopców

 

II miejsce w Pólfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej

Sebastian Brzostkiewicz, Norbert Szwed, Jakub Haładyń, Kacper Tacikiewicz, Mateusz Grzegorczyk, Kacper Gryc, Dominik Papoń, Aleksander Flak, Alan Kaleta, Patryk Piasecki

Uczniów przygotował Szymon Rogielski

 

Czwórbój LA

dziewcząt II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w czwórboju LA

Zuzanna Rasztabiga, Marcelina Piorek, Zofia Janecka, Vanessa Śrubarczyk, Klaudia Wojsyk, Klaudia Dzidowska

 

Chłopcy III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w czwórboju LA

Mateusz Piekarczyk, Mateusz Grzegorczyk, Jakub Haładyń, Hubert Lebiocki, Filip Nowakowski, Dominik Gajewski

Uczniów przygotował Aleksander Dzidowski

 

Orientacja sportowa

 

dziewczęta IV miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w orientacji sportowej

Wiktoria Kuźnicka, Zuzanna Rasztabiga, Zofia Janecka, Marcelina Piorek, Hanna Kubara

 

chłopcy V miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w orientacji sportowej

Mateusz Grzegorczyk, Alan Kaleta, Filip Nowakowski, Piotr Suchecki, Kacper Kalita

Uczniów przygotowali do zawodów: Jolanta Stryniak i Marcin Komalski

 

Unihokej

dziewczęta V miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju

Julia Januszko, Julia Jędrzejewska, Klaudia Korzec, Olga Krzysztofik, Oliwia Niedzielska, Oliwia Nowacka, Joanna Pałka, Zuzanna Rasztabiga, mają Seweryn, Natalia Wilganowicz, Olga Witkowicz, Magdalena Ziembicka.

Uczniów przygotował Szymon Rogielski

 

chłopcy VII miejsce w Finale WojewódzkimIgrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokoeju chłopców

Maciej Kot, Filip Nowakowski, Igor Solny, Mateusz Grzegorczyk, Kacper Szczygieł, Maksymilian Skipirzepa, Alan Kaleta, Kuba Szlachta, Kuba Haładyń, Norbert Grabowski,

Uczniów przygotował Tomasz Tarczewski

Szkoła Podstawowa nr 6
ul. Wierzbowa 4, 42-400 Zawiercie

tel.: (32) 67 213 72
e-mail: sp6-zawiercie@tlen.pl

  • 20180605_105753
  • 20180604_164358
  • 20180608_194312
  • 20180608_194033
  • 20180608_115152
Szkoła Podstawowa nr 6 w Zawierciu. Szóstka zawsze na szóstkę.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna