Ciekawostki
  • Janusz Korczak (właściwie Henryk Goldszmit, pseudonim Stary Doktor) (urodzony 22 lipca 1878 lub 1879 w Warszawie - zginął w sierpniu 1942 w obozie koncentracyjnym w Treblince) pedagog, publicysta, pisarz, lekarz.dalej
  • Nasz Klub współpracuje z włoską szkołą w Ponte Lambro. Sprawia to wszystkim uczniom wielką radość, a także dostarcza wielu cennych informacji na temat życia uczniów we Włoszech.dalej
  • Oprócz działalności typowo bibliotecznej organizowane są przez bibliotekę różne imprezy: apele i akademie, pasowanie na czytelników uczniów klas pierwszych, konkursy plastyczne i czytelnicze, wystawki i loterie, przedstawienia, gazetki okolicznościowe i statystyczne, lekcje biblioteczne. W naszej bibliotece można również korzystać z kącika czytelniczego, fachowych porad nauczycieli ...dalej

Osiągnięcia sportowe rok szkolny 2014-2015

Strona główna » Sport » Osiągnięcia sportowe rok szkolny 2014-2015

wielkość tekstu: A | A | A

I miejsce w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej woj. śląskiego w piłce nożnej dziewcząt

  1.  Julia Miśta
  2.  Julia Zamora
  3.  Oliwia Turek
  4.  Sandra Jarzyńska
  5.  Wiktoria Turek
  6.  Maja Gałecka
  7.  Angelika Ptasińska
  8.  Aleksandra Wojtaś
  9.  Wiktoria Drąg
  10.  Oliwia Konieczniak

III miejce w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej woj. śląskiego w piłce siatkowej dziewcząt

  1. Klaudia Toborowicz
  2.  Małgorzata Jurczak
  3.  Julia Tarczewska
  4.  Wiktoria Kuźnicka
  5.  Wiktoria Gumułka
  6.  Żaneta Imiołek
  7.  Zuzanna Dyśko
  8.  Aleksandra Maciążek
  9.  Julia Krynicka
  10.  Monika Szczerba
  11.  Weronika Łebek

II miejsce w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej woj. śląskiego w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
 

  1.  Kacper Grzebieluch
  2.  Wiktor Owcarz
  3.  Sebastian Jaros
  4.  Jakub Lis
  5.  Bartosz Borecki
  6.  Jakub Haładyń
  7.  Bartłomiej Gajda

IV miejce w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej woj. śląskiego w czwórboju LA chłopców

  1.  Barosz Borecki
  2.  Kacper Grzebieluch
  3.  Adam Rogoń
  4.  Marcin Szymaś
  5.  Igor Szafran
  6.  Jakub Lis
  7.  Grzegorz Jastrząb

XI miejsce w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnj woj. śląskiego w biegach łyżwiarskich dziewcząt

  1. Julia Miśta
  2. Daria Toborowicz
  3. Zofia Pompa
  4. Karolina Gryc

XI miejsce w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej woj. śląskiego w biegach łyżwiarskich chłopców
 

  1. Kacper Grzebieluch
  2. Wiktor Owcarz
  3. Igor Słowik
  4. Mateusz Lewandowski

IV miejsce w  Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej woj. śląskiego w szachach chłopców

  1. Igor Solny
  2. Maciej Kot

VI miejsce w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej woj. śląskiego w orientacji sportowej chłopców

  1. Kacper Grzebieluch
  2. Sebastian Jaros
  3. Robert Szczygieł
  4. Igor Słowik

X miejsce w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej woj. śląskiego w biegach sztafetowych chłopców
 

  1. Dominik Papoń
  2. Mateusz Grzegorczyk
  3. Przemek Olszewski
  4. Jakub Hałądyń
  5. Dominik Gajewski
  6. Mateusz Piekarczyk
  7. Alan Kaleta
  8. Filip Nowakowski

II miejsce w Półfinale Igrzysk Młodzieży Szkolnej woj. śląskiego w grach i zabawach:
klasa II

 

  1. Marcelina Piorek
  2. Gabriela Gandruchów
  3. Maja Mojek
  4. Natalia Świderska
  5. Huber Lebiocki
  6. Kacper Kalita
  7. Wiktor Bednarz
  8. Igor Kapral
  9. Aleksander Flak
  10. Oliwia Sołtan
  11. Kamil Odyjas
  12. Oskar Pająk
  13. Aleksander Maślanka
  14. Nikodem Skabek

klasa III

  1. Piotr Suchecki
  2. Maciej Kot
  3. Oliwier Widawski
  4. Filip Nowakowski
  5. Zuzanna Rasztabiga
  6. Amelia Kosiek
  7. Nikola Sobiesińska
  8. Julita Bomba
  9. Vanessa Śrubarczyk

XIV miejsce w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej woj. śląskiego w szachach chłopców
 

  1. Igor Solny
  2. Maciej Kot

I miejsce w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej woj. śląskiego  w piłce ręcznej chłopców

  1. Lewandowski Mateusz
  2. Słowik Igor
  3. Jastrząb Grzegorz
  4. Bijak Jakub
  5. Domagała Damian
  6. Szymaś Marcin
  7. Mroczkowski Jakub
  8. Lis Jakub
  9. Koperek Jakub
  10. Kałuża Gabriel
  11. Borecki Bartosz
  12. Rogoń Adam
  13. Górny Tytus
  14. Mucha Szymon
  15. Brodziński Jakub

IV miejsce w Półfinale Igrzysk Młodzieży Szkolnej woj. śląskiego w piłce ręcznej dziewcząt

  1. Magda Szwej
  2. Daria Toborowicz
  3. Weronika Łebek
  4. Oliwia Konieczniak
  5. Julia Zamora
  6. Julia Skwara
  7. Olga Borkiewicz
  8. Julia Jędruszek
  9. Monika Szczerba
  10. Anna Zynek
  11. Samanta Borecka
  12. Rozlach Patrycja
  13. Jurczak Małgorzata
  14. Pakulak Wiktoria
  15. Widawska Marcelina
  16. Turek Wiktoria
  17. Barteczko Zuzanna
  18. Gałecka Maja
  19. Malińska Daria

III miejsce w zawodach miejskich w piłce koszykowej dziewcząt

  1. Rozlach Patrycja
  2. Jurczak Małgorzata
  3. Pakulak Wiktoria
  4. Widawska Marcelina
  5. Turek Wiktoria
  6. Barteczko Zuzanna
  7. Gałecka Maja
  8. Tarczewska Julia
  9. Zamora Julia
  10. Borecka Samanta

II miejsce w zawodach miejskich w piłce koszykowej chłopców

  1. Grzebieluch Kacper
  2. Słowik Igor
  3. Owcarz Wiktor
  4. Olszewski Filip
  5. Borecki Bartosz
  6. Jastrząb Grzegorz
  7. Domagała Damian
  8. Lis Jakub
  9. Gajda Bartłomiej
  10. Sweryn Cezary

II miejsce w zawodach miejskich w piłce siatkowej chłopców

  1. Grzebieluch Kacper
  2. Słowik Igor
  3. Grzegorczyk Mateusz
  4. Owcarz Wiktor
  5. Olszewski Filip
  6. Borecki Bartosz
  7. Jastrząb Grzegorz
  8. Domagała Damian
  9. Lis Jakub
  10. Gajda Bartłomiej
  11. Szczygieł Robert

II miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu drużynowym dziewcząt

  1. Nicola Skała
  2. Julia Januszko
  3. Oliwia Skorek
  4. Kaja Łączkowska
  5. Alicja Jastrząb
  6. Weronika Łebek
  7. Oliwia Konieczniak
  8. Magdalena Domagała
  9. Natalia Skała
  10. Agnieszka Leśniak
  11. Wiktoria Pakulak
  12. Julia Choroba  

IV miejsce w zawodach miejskich w pływaniu drużynowym chłopców

  1. Filip Nowakowski  kl. III
  2. Maciej Latacz  kl. V
  3. Bartosz Makieła kl. V
  4. Jakub Brodziński  kl. V
  5. Rafał Wąsek  kl. V
  6. Mikołaj Szlachta  kl. VI
  7. Mateusz Lewandowski  kl. VI

Szkoła Podstawowa nr 6
ul. Wierzbowa 4, 42-400 Zawiercie

tel.: (32) 67 213 72
e-mail: sp6-zawiercie@tlen.pl

  • 20180605_105753
  • 20180604_164358
  • 20180608_194312
  • 20180608_194033
  • 20180608_115152
Szkoła Podstawowa nr 6 w Zawierciu. Szóstka zawsze na szóstkę.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna