Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sp6zawiercie@zawiercie.eu

+48 32 67 213 72

Witamy w

SP6 Zawiercie

Szóstka zawsze na szóstkę

Dla rodziców

Logo serwisu.

Aktualności

Logo serwisu.

Swietlica szkolna

Logo serwisu.

Rekrutacja

Logo serwisu.

Aktualności

Wielki sukces naszych koszykarzy

Wielki sukces naszych koszykarzy

Reprezentacja chłopców starszych naszej szkoły ponownie znalazła się w gronie najlepszych drużyn województwa śląskiego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców.
W półfinale wojewódzkim rozegranym w Jaworznie nasi zawodnicy walczyli z ogromnym zaangażowaniem, pokazując sportowy charakter i świetną grę zespołową. Po losowaniu trafiliśmy na zespół z Dąbrowy Górniczej, któremu musieliśmy uznać wyższość. W meczu o 3. miejsce nasi koszykarze po bardzo wyrównanym spotkaniu nieznacznie przegrali z drużyną z Jaworzna. W finale zmierzyły się zespoły z Dąbrowy Górniczej i Częstochowy.
Nasza drużyna zajęła IV miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Województwa Śląskiego – Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców.
Skład drużyny: Brożek Miłosz – 8c, Wyrodek Oliwier – 8c, Grochowski Julian – 8c, Rasztabiga Aleksander – 8a, Tokarski Antek – 8a, Pabian Franciszek – 8d, Jaworski Emil – 8d, Sołtan Eryk – 8d, Górski Maciej – 8d, Podbielski Oliwier – 7a, Gawroński Kuba – 7c
To ogromny sukces naszych zawodników oraz powód do dumy dla całej społeczności szkolnej! Gratulujemy drużynie i życzymy kolejnych sportowych osiągnięć, celnych rzutów oraz następnych zwycięstw!

08

MAJ

2026

68

razy

czytano

29/410

sp6zawiercie.pl

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.