Wyniki Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Są już wyniki wszystkich Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych. W bieżącym roku mamy w naszej szkole czterech laureatów i siedmiu finalistów. Tytuł laureata zdobyli następujący uczniowie : z języka polskiego – Amelia Straszak (kl. VIII c) i Maja Piekarczyk (kl. VIII e); z historii – Maria Opora (kl. VIII c) oraz Jan Gidmański (kl. VIII f). Finalistami zostali: z języka angielskiego - Oliwier Cisowski (kl. VIII b); z matematyki -Maja Molenda (VIII a) i Katarzyna Sikora (VIII e); z chemii - Maja Molenda , Julia Pawłowska oraz Inga Maj (kl. VIII a); z fizyki - Maja Molenda (kl. VIII a). Wszystkim laureatom i finalistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Wykaz laureatów i finalistów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2021/2022
1. Amelia Straszak (kl. VIII c) – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego (nauczyciel przygotowujący uczennicę do konkursu – Pani Jolanta Uroczyńska)
2. Maja Piekarczyk (kl. VIII e) - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego (nauczyciel przygotowujący uczennicę do konkursu – Pani Justyna Wolff)