Przedszkolaki w szkole

Dzisiaj naszą szkołę odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 2. Klasa III a z wielką przyjemnością gościła przedszkolaków w swojej sali, pokazując im jak uczą się trzecioklasiści i opowiedziała o najciekawszych wydarzeniach w szkole. Największe emocje u naszych gości wzbudziły współnie wykonane prace plastyczne. Następnie przedszkolaki zobaczyły bibliotekę szkolną, świetlicę, salę gimnastyczną, halę sportową, pracownię komputerową, oraz Orlik.Dla maluchów było to nie lada przeżycie, ponieważ niektóre z nich po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły. Wizyta ta miała na celu adaptację i integrację przedszkolaków ze szkołą jako przyszłych uczniów klas I.
Zatem zapraszamy do naszej szkoły!

CZE