WYNIKI KONKURSU ZBIERAJ KROKI Z PHO3NIX

Wyniki konkursu „Zbieraj kroki z Pho3nix” oraz konkursu na najciekawszą fotografię. Nasza Szóstka zdobyła 14 miejsce w
Polsce, a uczniowie przeszli w sumie 7,860203 kroków. Pierwsze trzy miejsca zajęli : 1. Julia Kaliszczak 5a 2. Konrad Jasiński 7b 3. Anna Zarzycka.
Wyniki najmłodszych uczestników Pho3nix w „Zbieraj kroki” miejsce 1. Partycja Grim 1b 2. Magdalena Siodłak 1b 3. Julita Wnuk 3c 4. Piotr Lelatko 3a 5. Agnieszka Kita 2c 6. Alicja Zeler 3d 7. Daria Drewnowicz 2c 8. Zuzia Tarczerwska 1b 9.Miłosz Brożek 10. Hubert Jamniak. Wszyscy zawodnicy punktowali dla szkoły mieszcząc się w pierwszej 50. Gratulujemy wytrwałości i wyników.