Święta nietypowe

Można powiedzieć, że ten tydzień w świetlicy spędziliśmy celebrując różnorodne święta nietypowe. 20 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Uczniowie zostali zapoznani z informacjami dotyczącymi Konwencji o Prawach Dziecka. Stworzyli plakat, w którym królował kolor niebieski symbolizujący solidarność ze wszystkimi dziećmi na świecie, również z tymi, których prawa nie są przestrzegane. Zaraz następnego dnia obchodziliśmy Dzień Życzliwości, uczniowie jak i nauczyciele świetnie bawili się przy losowaniu „miłego słowa” a na dokładkę przygotowaliśmy drzewko życzliwości. Jeszcze dobrze emocje nie opadły a tu już Dzień Kredki i piękne prace plastyczne, kolorowe jak kredki w piórnikach naszych uczniów. I na koniec włączyliśmy się w obchody Dnia Misia. Fotobudka cieszyła się ogromnym zainteresowaniem a uśmiech nie schodził z twarzyczek naszych uczniów przez cały dzień.

LIS