Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sp6zawiercie@zawiercie.eu

+48 32 67 213 72

Witamy w

SP6 Zawiercie

Szóstka zawsze na szóstkę

Dla rodziców

Logo serwisu.

Aktualności

Logo serwisu.

Nauczanie zdalne

Logo serwisu.

Rekrutacja

Logo serwisu.

Informacje

KONSULTACJE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW

KONSULTACJE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW

Terminy konsultacji dla rodziców i nauczycieli
w Szkole Podstawowej nr 6 w Zawierciu

na rok szkolny 2022/2023

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godziny:
od…….do ……

Sala

Bednarz Dariusz

wtorek

12.30 – 13.30

pokój dyrektora

Albrycht Małgorzata

poniedziałek

14.10 – 15.10  (wspomaganie)

pok. naucz.

Bąk Janina

środa

15.00 – 16.00

 12

Błeszyńska Beata

wtorek

14.10 – 15.10

4

Brodzińska Anna

wtorek

11.25 – 12.25

23

Cisowska Wioletta

wtorek

13.30 – 14.30

19

Cocek Ewa

wtorek

15.15 – 16.15

biblioteka

Czech Katarzyna

piątek

12.00 – 13.00

pok. ped./psych.

Dąbrowska - Stolarczyk Olga czwartek 15.00 - 16.00 8

Drewnowicz Katarzyna

poniedziałek

15.15 – 16.15

biblioteka

Dzidowski Aleksander

poniedziałek

08.00 – 09.00

świetlica

Gawron Iwona

poniedziałek

15.00 – 16.00

pok. naucz.

Grajdek Izabela

poniedziałek

10.30 – 11.30

świetlica

Grim Patryk środa 13.30 - 14.30 hala sport.

Grochalska Agnieszka

środa

15.00 – 16.00

27

Gwóźdź  Małgorzata

piątek

14.15 – 15.15

10

Hadzińska Małgorzata

czwartek

13.15 – 14.15

10

Halaba Barbara

piątek

14.10 – 15.10

pok. naucz.

Imiołek Dorota

środa

15.00 – 16.00

18

Januszko Anna

piątek

14.10 – 15.10

16

Kaziród Iwona

wtorek

12.10 – 13.10

9

Kędzierska   Marta

poniedziałek

15.00 – 16.00

30

Kołodziejek Agnieszka

środa

15.00 – 16.00

10

Komalski Marcin

piątek

14.00 – 15.00

hala sport.

Kusińska Małgorzata

czwartek

15.00 – 16.00

7

Labocha Barbara

wtorek

15.00 – 16.00

1

Latacz Beata

czwartek

14.10 – 15.10

24

Łabuś Alina

piątek

11.30 – 12.30

30

Ładoń Iwona

wtorek

8.30 – 9.30

świetlica

Łypaczewska Kaja

środa

13.15 – 14.15

16

Miler Magdalena

 poniedziałek

15.00 – 16.00

3

Musiał Zofia

poniedziałek

14.10 – 15.10

21

Panek Agata

środa

11.30 – 12.30

świetlica

Picheta Ewelina

poniedziałek

15.00 – 16.00

8

Piechowicz Katarzyna

poniedziałek

13.00 – 14.00 (wspomaganie)

pok. naucz.

Pierzchała Tomasz

poniedziałek

15.10 – 16.10

27

Rak Karolina

środa

14.10 – 15.10

pok. naucz.

Rogielski Szymon

wtorek

14.10 – 15.10

hala sport.

Saczyński Zbigniew

czwartek

15.00 – 16.00

17

Sikora Małgorzata

piątek

14.10 – 15.10

3

 Sikora Marta

piątek

14.10 – 15.10

11

Skipirzepa Magda

piątek

11.30 – 12.30

23

Strokol  Lena

poniedziałek

12.10 – 13.10

6

Stryniak Jolanta

wtorek

15.00 – 16.00

hala sport.

Taraszkiewicz-Gryz Lucja

czwartek

15.00 – 16.00

1

Tarczewski Tomasz

wtorek

15.00 – 16.00

hala sport.

Tomza Karina

środa

15.00 – 16.00

pok. ped./psych.

Uroczyńska Jolanta

czwartek

13.30 – 14.30

19 lub 20

Walczyńska Iwona

piątek

9.30 – 10.30

świetlica

Wanot Justyna

czwartek

14.30 – 15.30

6

Wolff Justyna

wtorek

14.10 – 15.10

12

Wosik  Martyna

czwartek

14.10 – 15.10

22

Woszczycka Justyna

poniedziałek

14.10 – 15.10

hala lub s. 5

Wójcik-Makieła Joanna

piątek

13.25 – 14.25

16

Żmuda Michał

środa

15.00 – 15.30

27

 

 

 

 

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.