Platforma Specjalistyczno - Doradcza

Szanowni Państwo!

Ruszył Program wsparcia psychologiczno-pedagogicznego dla uczniów, rodziców i nauczycieli finansowany ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Głównym zadaniem programu jest zorganizowanie podstawowej formy wsparcia dla uczniów, nauczycieli i rodziców, którzy poszukują informacji na temat dobrostanu psychicznego po pandemii.

Zachęcam do korzystania z /Link do strony poniżej/ Internetowej Platformy Specjalistyczno-Doradczej

Wszystkie szkolenia i konsultacje w ramach poradnictwa są online i  bezpłatne. W każdym tygodniu poszerzamy ofertę szkoleń i dostępnych specjalistów.

Na czacie minimum 8 godzin dziennie jest dyżur osób służących informacją na temat programu i platformy (w tym wspieranie w procedurze logowania, zapisu na szkolenia oraz nawigacji po stronie).

LIS